دپارتمان

دپارتمان دعاوی بین الملل جاده ای و ترانزیت

با توجه به عبور مرز های یک کشور با چند کشور در ساز و کار حمل و نقل بین المللی، علاوه بر قوانین و مقررات داخلی که توسط ارگان های مسئول برای اجرای صحیح فرایند ها، وضع می شود به کنوانسیون ها و قوانین مشترک بین کشور ها احتیاج است.

دپارتمان دعاوی بین الملل حقوق آبها

در فرآیند تقسیم منابع آب فرامرزی، قوانین و مقرراتی در سطح بین المللی وجود دارد. مشاوره وکلای مجرب موسسه حقوقی فانوس عدالت ایرانیان با اشراف کامل به قوانین و مقررات در این حوزه، شما را در امور دعاوی یاری میرسانند.

دپارتمان داوری بین المللی

داوری بین المللی مشابه دادرسی دادگاه داخلی است و روشی برای حل اختلافات بین‌المللی است که در آن طرفین به جای رجوع به نهاد قضائی، اختلاف خود را به یک داور مورد اعتماد خود ارجاع می‌دهند.

دپارتمان کیفری جرایم جنایی

پرونده های جنایی یکی از حساس ترین و سخت ترین پرونده های حقوقی هستند که نیازمند تجربه و تبحر و سرعت عمل وکیل بوده و در این نوع وکالت نحوه بیان جملات حتی گاهی می‌تواند مرز بین مجرمیت و برائت را تعیین کند.

دپارتمان خانواده

در دپارتمان خانواده موسسه حقوقی فانوس عدالت ایرانیان، کلیه دعاوی مرتبط با خانواده اعم از مطالبه مهریه، دادخواست طلاق، دادخواست حضانت فرزند و... توسط وکلای مجرب که به صورت تخصصی به این امر میپردازند، پذیرفته میشود.

دپارتمان کیفری مواد مخدر

با توجه به اینکه قوانین مرتبط با مجازات حمل، مصرف و قاچاق مواد مخدر دارای مواد و تبصره های گوناگونی هستند چنانچه دارای پرونده مواد مخدر هستید، باید از وکلای متخصصی که در این زمینه مهارت و تخصص زیادی دارند بهره بگیرید.

دپارتمان ثبت و شهرداری

دعاوی ثبتی و شهرداری دارای پیچیدگی های بسیار زیادی است. یک وکیل مجرب به راحتی میتواند در این زمینه راهنمای خوبی برای شما باشد تا بتوانید مسائل حقوقی خود در زمینه امور ثبتی و شهرداری را به راحتی حل و فصل نمایید.

دپارتمان حقوقی

موسسه حقوقی فانوس عدالت ایرانیان با در اختیار داشتن وکلای مجرب و قبول کلیه پرونده ها ودعاوی، کلیه مشکلات حقوقی را برطرف کرده و با جدیت تمام پرونده های محوله را مورد بررسی و پیگیری قرار میدهد.

دپارتمان مهاجرت

مهاجرت هم مانند مسائل دیگر حقوقی نیازمند کمک و مشاوره وکلای متخصص دارد. مشاوره در امر سرمایه گذاری در کشورهای خارجی، دریافت اقامت، ویزای تحصیلی و ... را از وکلای مجرب ما بخواهید.

دپارتمان امور حسبی و وراثت

وکلای موسسه فانوس عدالت ایرانیان در زمینه امور حسبی و وراثت مانند ترکه متوفی مهر و موم صدور گواهی حصر وراثت وغیره رسیدگی و پرونده های محوله را حل و فصل میکنند.

دپارتمان کیفری عمومی

در دپارتمان کیفری عمومی موسسه حقوقی فانوس عدالت ایرانیان، وکلای مجرب در زمینه مسائل کیفری کلیه دعاوی مربوط به این شاخه حقوقی را پیگیری و بررسی مینمایند.

دپارتمان دیوان عدالت اداری و دیوان عالی کشور

رسیدگی به پرونده های دعاوی مربوط به تخلفات و تظلمات دستگاه های اداری و حکومتی نسبت به مردم از وظایف وکیل دیوان عدالت اداری است. وکلای فانوس عدالت ایرانیان دارای تجارب ارزشمندی در این زمینه هستند.
۱۲

عضویت در خبرنامه

به این بخش دسترسی ندارید

برای مشاهده این قسمت لطفا وارد سایت شوید